אריאל אזואלוס – מתכנן פיננסי מוסמך ®CFP

בלוג תכנון פיננסי

בלוג תכנון פיננסי
בלוג תכנון פיננסי

בלוג תכנון פיננסי? כנראה שמצאתם.

כאן תמצאו מאמרים מקצועיים ואיכותיים על מגוון תחומים פיננסיים כמו: תכנון פרישה, ניהול סיכונים, בניית תכנית פיננסית, השקעות בשוק ההון, בנדל”ן, בקריפטו, בהלוואות חברתיות ובאלטרנטיבי, בייעול המס ובנושאים משפטיים פיננסיים.

המלצה על יועץ השקעות

המלצה על יועץ השקעות

אז יש לכם קצת כסף בצד. כבר הבנתם שהדרך היחידה להגדיל את הכסף היא לא “להשכיב אותו לישון בבנק” אלא לתת לו לעבוד בשבילכם בהשקעות אטרקטיביות,

קרא/י עוד »

בלוג מאמרים בנושא תכנון פיננסי

אתר תכנון פיננסי זה קיים משנת 2018 וכיום הוא אחד הבלוגים הצומחים בארץ על תכנון פיננסי עפ”י מתודת ה- CFP וכל מה שקשור אל תכנון פיננסי כמו: תכנון פרישה, ניהול סיכונים, בניית תכנית פיננסית, השקעות בשוק ההון, בנדל”ן, בקריפטו, בהלוואות חברתיות ובאלטרנטיבי, בייעול המס ובנושאים משפטיים פיננסיים.
מחפשים מאמרים על תכנון פיננסי? הגעתם למקום הנכון 🙂

בלוג תכנון פיננסי יכול לעזור לכם ללמוד רבות את העולם המרתק של התנהלות כלכלית נכונה, בין אם אתם בעלי עסקים, שכירים או שיש לכם זיקה כלשהו אל התחום של תכנון פיננסי.

מי אני ולמה כדאי לכם לקרוא את המאמרים שאני כותב?

אריאל אזואלוס, בן 29, מרמת גן, במקור מטבריה ונשוי לדנה אהובתי ❤

  • מרצה כלכלי בארגון כנפי כסף.

  • יו”ר ועדת לימודים המשך וחבר בוועד המנהל – לשכת המתכננים הפיננסיים בישראל FPAI.

  • מנכ”ל ובעלים מייסד של חברת FUTURE תכנון פיננסי המעסיקה 6 אנשי צוות ומנהלת 200,000,000 ₪ בנכסי לקוחות.

לפני שנתיים הקמתי את העסק שלי לתכנון פיננסי, בעיקר כי נמאס לי שלא לימדו אותנו על כסף בשום מקום. אך הסיפור שלי מתחיל הרבה לפני כשהשתחררתי מהצבא, נסעתי לעבוד בעגלות באירופה ועשיתי שם סה”כ 300,000 ₪ בשנה וחצי!

כשחזרתי לארץ נפל לי האסימון שעשיתי הרבה כסף, אך נשארתי בלי שקל כי בזבזתי הכל. תפסתי את הראש ואמרתי לעצמי – איך דבר כזה קורה? כמה רגעים אחר כך הבנתי שאני חייב להתחיל ללמוד על כסף!

 
זה התחיל מלימוד עצמאי ברשת והתקדם לכך שהשגתי משרה התחלתית ב-מיטב דש בית השקעות. במיטב דש הכרתי יותר לעומק את עולם ההשקעות בשוק ההון והחסכונות הפנסיוניים.
אחרי שנתיים הבנתי יותר ויותר כמה ידע חסר לאנשים וחבל שלא מלמדים אותנו את זה בשום מקום!
 
אז התחלתי ללמוד על כסף, השקעות, ביטוח, פנסיה ועוד המון נושאים פיננסיים חשובים. זה עניין אותי בטירוף, והתאהבתי בתחום הזה!
משם המסלול הרגיל היה ללכת וללמוד  להיות סוכן ביטוח, אך זה פחות עניין אותי, ידעתי שאני רוצה להיות יועץ ושהאנשים צריכים אותי בתור איש הסוד שלהם שילווה אותם במשך החיים להגיע לביטחון הכלכלי שהם כל כך רוצים להשיג.
 
לכן התחלתי את לימודי התכנון הפיננסי CFP – הכשרה בינלאומית לניהול ויצירת הון דרך BDO ובמקביל עבדתי בבית השקעות למשקיעים כשירים והתמתחתי בעולם ההשקעות האלטרנטיביות (קריפטו, הלוואות חברתיות ונדל”ן יזמי).
משם המשכתי ועברתי ל-חברת האשראי MAX שם למדתי לעומק על עולם האשראי, ההלוואות והכרטיסים.

תוכן עניינים

פופאפ 3

רוצה להשיג את המטרות הכלכליות שלך בעזרת חיסכון והשקעות חכמות?

מחכה לפניה שלך, אני כבר אדאג לעשות את השאר 👇🏼

* אחרי השארת הפרטים אצור איתך קשר לתיאום שיחה.

התחל צ'אט
1
איך אוכל לעזור?
שלום :)
איך אוכל לעזור לך היום?
בודק...